Rozhodni!

I vy rozhodujete o tom, čemu dáme prioritu a jakou akci podpoříme! Podle Vašeho zájmu totiž snadno poznáme, co je pro Vás důležité. Sdílejte, lajkujte, přidejte ruku k dílu tam, kde Vám to dává smysl. Buďte Občany na více než 72 hodin...


Už brzy se naše země ocitne v hluboké diskusi o budoucím prezidentovi. Chceme obyvatelům Liberci umožnit jako jedněm z prvních šanci hovořit s co největším počtem kandidátů...chcete taky? 

...Více

Vyzvat komunální politiky k diskusi? Debatní klub začne zcela unikátní projekt, který tento zážitek umožní. Líbí se Vám? Podpořte ho svými lajky:-)

...Více

Příběhy významných osobností z Liberce tak, jak je znáte ze Streamu...to je cíl jednoho z projektů, kteří chtějí mladí udělat. Zajímá Vás to? Podpořte je pomocí a lajky!

...Více


PODPOŘILI JSME

Celkem 11 zástupců z kandidujících stran v Libereckém kraji diskutuje společně s prvovoliči. Jaká byla diskuse a témate?

...Více

Diskuse pro každého, kdo ještě není plně rozhodnutý koho volit společně se zástupci liberecké mediální scény, Parlamentu mladých v Liberci, ale i debatního klubu. 

...Více

Máš taky nápad na akci?