O nás

Chceme propojit generace aktivních Liberečanů a Liberečanek. Chceme předávat naše zkušenosti a pomoci se začátkem, který bývá složitý pro všechny. Chceme ukázat možnosti a povzbudit synergie a vzájemnou spolupráci namísto boje o místo. V Liberci je značně omezený počet lidí, kteří žijí ve veřejném prostoru, a my nechceme, abychom snahy o atraktivní město pro život v Liberci tříštili.


KDO S VÁMI BUDE V KONTAKTU?

los
los

Organizátoři

LOS se snaží oživit Liberec a jeho okolí, svojí činností usiluje o zkvalitnění kulturních, sociálních i občanských služeb. Organizace se zaměřuje na podtržení významu dobrovolnických aktivit, odkrytí tabuizovaných témat a stereotypů vůči minoritním skupinám a (nejen) metodickou podporu pracovníků s mládeží. 


Mentoři

Mentoři jsou lidmi, kteří v Liberci už nějakou dobu ve veřejném prostoru působí. Jsou to lidé, kteří se rozhodli předat své vlastní, mnohdy poměrně tvrdě získané zkušenosti a znalosti. Tím chceme usnadnit Vám, nové generaci, možnost dělat to, co si myslíte, že je dobré pro budoucnost našeho města a předat tak pomyslný kolík ve štafetě, nebo Vás přinejmenším do štafety zapojit! Ať Vás síla provází!

Patroni

Někteří z místních politiků Vás chtějí podpořit rovněž. Zastupitelé a radní města Liberec se zapojí do některých akcí a aktivit. Ostatně, jejich podpora je pro některé Vaše nápady přímo klíčová.