INSPIRACE

 Někdy je skvělé přijít s nápadem, který je jedinečný a originální. Na druhou stranu, i my se snažíme dívat kolem sebe, abychom získali přehled o trendech a možnostech, které současný svět nabízí. Nechte se inspirovat a pusťte se do vlastního projektu.

Chtěla bych dosáhnout nějakého prostoru, kde by se lidi bavili, užívali si zábavy, mohli si zablbnout, a ne jen jit v patnácti na diskotéku, ale chodit na rande, hity, brusle a americký burgry, nealkoholický koktejly a domácí limonády. Nějaké místo, kam by chodili spolu kamarádky a kamarádi. Chce to místo a chce to finance. V Liberci nic takového...

První projekt, který zároveň získal Divokou kartu a je podpořen naší akcí přímo, je akce Parlamentu mladých v Liberci. Přijďte diskutovat témata, která Vás pálí. Diskuse se uskuteční 11.10.2017 v prostorech V-klubu od 16:30 - 18:00.

Vzhledem k tomu, že 22. 9. 2017 se uskutečnily oslavy Ještědu, zajímal by nás Váš názor na to, co se má s tímto pro Liberec natolik klíčových bodem zájmu v budoucnu stát.

Chcete se zapojit do již existující iniciativy, nebo vzít nápad a realizovat ho? Spojte se s lidmi, kteří mají stejný zájem. Pokud naopak chcete nadhodit Váš nápad, ke kterému sháníte další lidi, pošlete nám a my je vyvěsíme na naše stránky! Do burzy se dostanete zde, nebo pomocí MENU.